Home >Top menu >Software Energo

Software Energo

O nás
Náš produkt Energo Náš tým Naše služby Naši zákazníci GDPR funkcionality Soubory ke stažení

Náš produkt Energo

Energo je specializované softwarové řešení pro správu zákaznických dat, vybudované na platformě ekonomického informačního systému HELIOS iNuvio určené pro výrobce, distributory a obchodníky s energetickými komoditami.

Hlavní funkcí je podpora obchodních, evidenčních a ekonomických agend dodavatelů těchto komodit, a to zejména v oblasti organizace smluvních vztahů s odběrateli, zajištění fakturace dodávek, zpracování vyúčtování, nákladových kalkulací apod.

 ENERGO software predstaveni zakladni nahled

Energo a HELIOS iNuvio

Softwarové řešení Energo jako zákaznický systém je plně integrované v obecném informačním systému HELIOS iNuvio. V případě implementace obou částí (zákaznické i obecné) proto není nutné vytvářet a udržovat žádné mezisystémové můstky pro datové přenosy – veškeré evidence a procesy probíhají v jednom datovém i uživatelském prostředí.   

Výhodou komplexního řešení HELIOS iNuvio Energo v sobě spojuje výhody obou oblastí:

  • umožňuje zpracovávat specializované zákaznické agendy v energetice, které běžné informační systémy samy řešit neumějí   
  • a přitom využívat prostředí velmi rozšířeného univerzálního ERP systému, ve kterém lze řešit všechny ostatní činnosti firmy   

Pro zákazníky, kteří však přesto chtějí využívat pouze funkce zákaznického systému Energo a ponechat si jiný systém pro účetnictví a ekonomické řízení, je k dispozici integrační koncept, který takové provozování umožňuje.